Bielizna szydełkowa damska


Komplet bielizny  wykonany na szydełku z kordonka tureckiego, merceryzowanego o grubości 50.

 

  • Stringi zrobiono w stylu koniakowskim, z łączonych elementów w kształcie kwiatuszków, ozdobiono je dodatkowo szlaczkiem dekoracyjnej koronki po bokach.

 

  • Staniczek wokół brzegów ma umieszczoną gumkę, która formuje strój i utrzymuje fason. Sznureczki wokół szyi oraz na plecach służą do regulacji rozmiaru.
  •  

Stringi czerwone na gumce. Czerwone stringi, wykonane na wzór koniakowski,z nici bawełnianych; na gumce, rozmiar S, ozdobione dodatkową koronką na bokach.

 


Stringi koronkowe szydełkowe białe. Stringi w kolorze białym, stworzone na szydełku, stylem koniakowskim. Materiał to nici bawełniane 50, uznanej marki. Delikatne i precyzyjnie wykonane. Rozmiar S, wykończone gumką.

 


Stringi koronkowe szydełkowe czerwone. Stringi koronkowe w kolorze czerwonym, wykonane na wzór koniakowskich, z łączonych, drobnych elementów. Rozmiar S, z regulacją obwodu za pomocą wiązanych, po bokach, sznureczków. Nić bawełniana, delikatna.

 


Stringi beżowe z zapięciem. Stringi bawełniane, koronkowe, wykonane szydełkiem, w odcieniu beżu; rozmiar S, zapinane z obu boków dekoracyjnymi, metalowymi łącznikami, o wzorze delikatnych kwiatuszków.