Bieżniki szydełkowe

Bieżnik o wymiarach około 96cm x 52cm. Wykonany jest na szydełku z kordonka merceryzowanego, tureckiego o grubości 50, metodą "łączenia elementów". Istnieje możliwość złożenia zamówienia na bieżnik o określonych wymiarach i kolorze (biały, beżowy). Szczegóły do uzgodnienia drogą mailową. 

 


Bieżnik biały z beżowymi bokami, o wymiarach 70cm x 46cm, wykonany na szydełku z nici bawełnianych, techniką łączenia elementów, w kształcie kwiatuszków. Bogaty wzór, klasyka kolorów. Istnieje możliwość wykonania podobnego wzoru w innym rozmiarze i kolorze, co musi być jednak indywidualnie uzgodnione.

Link do sklepu SPRZEDANY


Bieżnik beżowy wykonany został na szydełku, techniką łączenia elementów. Wymiary 90cm x 22cm. Dobrze prezentuje się na komodzie w ciemnym kolorze. Elegancki, kunsztowny wzór. Serdecznie polecam.

Link do sklepu SPRZEDANY


Bieżnik wykonałam na szydełku z białych nici bawełnianych. Jego wymiary to 90cm x 31cm. Ciekawa struktura wzoru, efektowny wygląd. Z pewnością doda elegancji każdemu wnętrzu. Polecam.

Link do sklepu.


Bieżnik wykonany został metodą łączenia elementów, z kordonka tureckiego, doskonałej jakości, w kolorze beżu. Wymiary 115cm x 50cm. Całe bogactwo wzoru doskonale prezentuje się na blacie stołu o ciemnej barwie.

Link do sklepu