Serwetki szydełkowe okrągłe


Serwetka okrągła beżowa z białym pasem. Serwetkę wykonano szydełkiem. Końcowy efekt osiągnął średnicę 28cm. Beżowy odcień koronki ożywiono białym pasem dekoracyjnym.

Sprzedaż


Serwetka biała, okrągla, średnica 23cm. Wykonana na szydełku, z nici bawełnianych, model klasyczny, szeroka koronka otaczająca motyw w kształcie kwiatu.

Sprzedaż


Serwetka okrągła beżowa z białą koronką. Dekoracyjna serwetka o średnicy 26cm, wykonana ręcznie, na szydełku z wykorzystaniem doskonałych nici bawełnianych. Ozdobiona koronką w kolorze białym.

Sprzedaż


Serwetka w kolorze beżowym z listkami białymi i beżowymi mniejsza. Serwetka beżowa, zakończona naprzemiennie listkami dekoracyjnymi w kolorach białym i beżowym. Materiał to kordonek bawełna 50. Cena obejmuje serwetkę o średnicy 32cm. Zapraszam również do obejrzenia serwetki większej, w takim samym wzorze, zapisanej jako osobny produkt.

Sprzedaż


Serwetka w kolorze beżowym z listkami białymi i beżowymi duża. Serwetka w przewodnim kolorze beżu, udekorowana listkami białymi i beżowymi, materiał to nici bawełniane 50. Jako osobny produkt, przedstawiona jest serwetka mniejsza - zapraszam do obejrzenia.

Sprzedaż


Serwetka biała okrągła o średnicy 26cm. Prezentowany wzór jest niezwykle delikatny, w śnieżnobiałym kolorze. Nici zastosowane do jego wykonania są bawełniane, świetnej marki. Cena obejmuje 1 sztukę. Jako osobny produkt proponuję również identyczną serwetkę z kwiatuszkami, lecz w większym rozmiarze. Zapraszam.

Sprzedaż


Serwetka okrągła beżowa z czerwoną koronką. Kolorem centralnym tego wzoru jest beż, ozdobiony na obwodzie koronką barwy czerwonej. Średnica tej serwetki wynosi 44cm. Jest bardzo dekoracyjna i doskonale prezentuje się tak na meblach ciemnych jak i jasnych. Polecam. Materiał to kordonek 50.

Sprzedaż

 


Serwetka biała z listkami beż i biel. Serwetka biała, ozdobiona naprzemiennie listkami w dwóch kolorach: beżowym i białym. Elegancka, o ciekawym wzorze, ładnie się prezentuje i ożywia wnętrze. Średnica wynosi 42cm. Wykonana kordonkiem bawełnianym 50. 

Sprzedaż


Serwetka beżowa okrągła z białymi kwiatkami. Ujmująca, romantyczna serwetka w delikatnych barwach bieli i beżu wspaniale udekoruje każde wnętrze. Średnica 32cm, wykonana na szydełku kordonkiem nr 50.

Sprzedaż